Co nowego?

IDA Czerwcowa STOP Rakowi Piersi

W ubiegły weekend brałam udział w zorganizowanym przez Fundacja Energia - Działanie wydarzeniu IDA Czerwcowa STOP Rakowi Piersi, mającej na celu publiczną zbiórkę na rzecz wczesnej diagnozy raka piersi u kobiet. Podczas akcji miałam okazję wygłosić wykład na temat żywienia w chorobie nowotworowej oraz robiłam bezpłatne pomiary składu i masy ciała dla chętnych.

Wykład "Prawidłowe Żywienie Młodzieży" w I LO w Kozienicach

W czwartek 4 kwietnia miałam okazję poprowadzić wykład dotyczący zasad zdrowego odżywiania się dla uczniów I LO w Kozienicach. Zostały omówione zaganienia związanie z piramidą żywieniową i stylu życia dzieci i młodzeży, a także wpływ napojów energetycznych na młody organizm. Młodzież okazała się bardzo zainteresowana zagadnieniami związanymi ze zbilanosowaną dietą, zagrożeniami wynikającymi z nieprawidłowego odżywiania się, o czym świadczyła duża ...

Akcja dieta kosmetyczna w Centrum Kosmetologii i Medycyny Estetycznej IMAGE Anety Wójcik

W dniu 30 marca odbyła się akcja promocyjna "Dieta w Kosmetyce" w profesjonalnym Centrum Kosmetologii i Medycyny Estetycznej IMAGE Pani Anety Wójcik w Kozienicach.

Na wstępie kameralne grono klientek i klientów Centrum IMAGE miało okazję dowiedzieć się, jak prawidłowa dieta może wspomóc zabiegi kosmetyczne, a także które składniki pożywienia są cenne dla naszej skóry, a które jej szkodzą. Następnie odbyły ...

Poradnia Dietetyczna Dobry Dietetyk w Kozienicach miejscem przyjaznym dla kobiet z rakiem piersi

W moim gabinecie dietetycznym pojawiła się Jaskółka, jako symbol miejsca przyjaznego dla kobiet zmagających się z rakiem piersi. Tabliczka stoi na honorowym miejscu w gabinecie! Każda kobieta, która jest pod opieką Fundacji Energia -Działanie, może zwrócić się o poradę dietetyczną.

Wspólna akcja pomiarowa w Studio Modelowania Sylwetki Body Space Kozienice

Akcja pomiarowa odbyła się w dniu 23 lutego 2019 w klubie Body Space Kozienice. Cieszyła się dużym powodzeniem, wiele Pań chciało dowiedzieć się, jaki mają skład ciała. Spotkanie z dietetykiem miało na celu uświadomić, jak ważne jest prawidłowe odżywianie w połączeniu z aktywnością fizyczną. Ćwiczące Panie mogły same się przekonać ile więcej mogą osiągnąć po zmianie nawyków żywieniowych.  

Wykład na temat "Żywienia w chorobach nowotworowych, ze szczególnym uwzględnieniem raka piersi"

W dniu 15 lutego 2019 r poprowadziłam wykład na temat " Żywienia w chorobach nowotworowych, ze szczególnym uwzględnieniem raka piersi". Spotkanie zostało zorganizowane we współpracy z Funadcją Energia-Działanie, która wspiera kobiety dotknięte chorobą nowotworową. Wykład odbył się w kozienickiej Mediatece, gdzie swoją siedzibę ma Klub Jaskółka, czyli miejsce spotkań dla kobiet chorych na raka i ich bliskich.

 Na spotkanie przybyło wielu ...

Współpraca z Fundacją Energia - Działanie

Rozpoczęłam współpracę z Fundacją Energia -Działanie, która opiekuje sie kobietami dotkniętymi chorobą nowotworową.  Fundacja tworzy miejsca przyjazne dla takich kobiet, a Poradnia Dobry Dietetyk Anna Gałązkiewicz również jest miejscem przyjaznym. Wkrótce zapraszam na wykład żywieniowy o temtyce zdrowego odżywiania  w kontekście chorób nowotworowych.

Rok działalności Body Space Kozienice

Niedawno wzięłam udział w wydarzeniu z okazji pierwszego roku działalności Studio Modelowania Sylwetki Body Space Kozienice, gdzie miałam okazję zaprezentować swoją Poradnię Dietetyczną, a także spotkać się z aktywnymi kobietami, które dbają o swoje zdrowie i ciało.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ